Jesteś tutaj:

  • Kontakt

Tools Content :

 

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, proszę wypełnić poniższy formularz i przesłać go pocztą elektroniczną. Czekamy na państwa e-maile.

Niniejszy kontakt zapewniono jako usługę i nie ma on na celu powiadamiania o niepożądanych zdarzeniach i kwestiach medycznych. Jeśli twoje uwagi dotyczą zdrowia osobistego i związanymi z tym kwestiami medycznymi lub odnoszą się do produktów leczniczych firmy Sanofi Pasteur, powinieneś skonsultować się z przedstawicielem służby zdrowia. Jeśli jesteś lekarzem, w odniesieniu do kwestii medycznych proszę wypełnij procedury wymagane przepisami. Niniejszy formularz nie ma na celu odpowiadania na te pytania.

Aby zgłosić niepożądane działanie szczepionki lub inną informację o bezpieczeństwie stosowania produktu firmy Sanofi Pasteur Sp. z o.o. kliknij tu


Formularz kontaktowy
  1. Wyślij

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe

Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć terminowo na zapytanie. Dziękujemy za zainteresowanie firmą Sanofi Pasteur.

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych:
Firma Sanofi Pasteur jest zaangażowana w ochronę prywatności odwiedzających stronę. Państwa wiadomość i jej treść zostaną wykorzystane wyłącznie do przekazania odpowiedzi. Nie będziemy Państwu przesyłać żadnych niezamawianych materiałów. Więcej informacji - oświadczenie o zachowaniu prywatności.

Sanofi Pasteur Sp. z o.o.

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa

Tel: 022 280 05 00

Fax: 022 280 05 05

INFOLINIA Sanofi Pasteur

Tel: 022 280 05 80